watsap:0699324799.

.

Fiat grande punto dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje durres shes makina te reja makina ne shitje sot makina ne shitje tirane. Njoftimet për Fiat Grande Punto për shitje në Makina.

.

I skaduar 25 Shtator 2022, Tiranë.

Njoftimet për Fiat Grande Punto për shitje në Makina. Të përdorura 2008 Fiat Grande Puntoshitje në Shqipëria, Tiranë për 2990. Të përdorura Fiat Grande Punto shitje në Shqipëria, Tiranë për 3000.

.

Planifikoni Xhiro Provë në listën e krahasimit. Fiat Punto Automatik 1. .

. €2,700.

Të përdorura Fiat Grande Punto shitje në Kosova, Prishtinë për 4999.

2 Benzin me dogane viti 2007.

Shikoni të gjitha shpalljet bazuar kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Fiat Grande Punto | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni. Vetura dhe Makina ne shitje ne Shqiperi ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali.

com: Fiat | Vetura në shitje në Pejë - Kerkoni ose postoni tani Fiat | Vetura në Pejë !. Mar 14, 2023 · MirLir.

al! Ofertë e përballueshme për 2012' Fiat Grande Punto nga pronari në Shqipëri (Durrës).
.

Shitet fiat grand punto 1.

com: Fiat | Punto | Vetura në shitje në Tiranë - Kerkoni ose postoni tani Fiat | Punto | Vetura në Tiranë ! Shpallje falas ne MirLir.

com - Falas. Gjeni Fiat Grande Punto në shitje afër juve. Fiat , 126.

Lire. . Më të mirë të shitjes Fiat Grande Punto në Autto - këtu është vendi më i mirë për të blerë e përdorur Fiat Grande Punto në Shqipëri. SHITET FIAT GRANDE PUNTO Viti i prodhimit€ 2006. .

Fiat Grande Punto EVO 1.

Karburanti-Naft. Shitet Fiat grande punto - viti i prodhimit 2009 - manual - klim - i sapo servisuar - super gjendje teknike - 4.

.

3 JTD (95ps) Fiat; Grande Punto;.

.

.

.